Php Rehber Scripti
Kampanyayı Kapat
Üyelik
Diji Rehber İcon
Doğu Web Tasarım
Gold Üye Web Sitesi
Diji Rehber İcon
0538 290 98 85
Diji Rehber İcon
Abdulkadir Açıl
Diji Rehber İcon
kadir@doguweb.com
Diji Rehber İcon
nönü Cad. Ptt Sok. Pak Kazanç İş Hanı Kat: 3 No: 78 / Malatya / Malatya
Rehber Scripti
Doğu Web Tasarım
Firma Adı
Doğu Web Tasarım
Firma Adresi
nönü Cad. Ptt Sok. Pak Kazanç İş Hanı Kat: 3 No: 78 / Malatya
Şehir
Malatya
Telefon
0538 290 98 85
GSM
0538 290 98 85
Mail
kadir@doguweb.com
Yetkili
Abdulkadir Açıl
Yetkili Pozisyon
Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür
Kuruluş Tarihi
1999
İşletme Türü
Limited Şirketi
Yıllık Ciro
250,000 TL - 500,000 TL
Çalışan Sayısı
51 - 100 Kişi
Firma Hakkında
Bir firma ile çalışma kararı vermeden evvel yapılan ilk şey, o firmanın özgeçmişine bakmaktır. 1998 senesinden beri edindiğimiz tecrübeler ve internet piyasasında bulunduğumuz konum, kuşkusuz yapacaklarımızın teminatıdır. Fakat önemli olan bir firmanın “öz gelecek” sahibi olup olmadığıdır.

Hedefimiz; internet üzerinde en çok para kazanan işletmelerin Doğu Anadolu’dan çıkması ve bu işletmelerin web üzerindeki tanıtımlarının tarafımızdan yapılmasıdır. İşte bu bizim öz geleceğimizdir. Kendi öz geleceklerini inşa etme kararı almış tüm firmalara; web tasarım, web yazalım, sanal tur, logo tasarım konularında hizmet vermekten gurur duyarız. 1998 senesinden bu yana internet üzerinde edindiğimiz deneyim ve tecrübeleri, 2009 yılından beri profesyonel anlamda müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Malatya içindeki ve Malatya dışındaki birçok firma ile web alanında yaptığımız çalışmalar neticesinde, Doğu Anadolu bölgesinin en başarılı ve en geniş müşteri portföyüne sahip web tasarım firmasıyız. Bu bağlamda internetin yeni nesil ticaretteki önemini kavrayan işletmeleri de, var olan deneyimlerimizi paylaşmak sureti ile referanslarımız arasına dahil etme arzusu içindeyiz.
Yeni Eklenen Ürünler FİRMAYA AİT ÜRÜNLER
Php Rehber Scripti İstatistik
Türkiye'nin en büyük rehber sitesine hoş geldiniz. Sitemiz'de şuan'da 3 online ziyaretçi, 89 üye, 268 sektör ve toplam 12 firma bulunmaktadır. Sitemizi bugün 3 dün 13 toplam 152188 kişi ziyaret etmiştir.
Sosyal Medya'da Biz
Sitemiz'de bulunan tüm görsel materyallerin hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve çoğaltılamaz.