Php Rehber Scripti
Kampanyayı Kapat
Üyelik
Diji Rehber İcon
Diji Rehber Baslik İcon Diğer Sayfalar
asdasd
reklam ver

reklam ver

Sanal tur çeşitli panoramik resimlerin birbirine eklenmesiyle oluşmuş 3 boyutlu resimleri kapsayan görsellik bakımından insanların hoşuna gidecek sanal bir ruygulamadır. Bu panoramik resimler belirli yazılımlar ve uzman bir ekip tarafından birbirine eklenerek bu görüntü elde edilir. Son yıllarda pek çokfirma mekanlarının tanıtımında bu uygulamayı kullanmaktadır.

Eğer sizinde satılacak bir daireniz, konuklarını ağırlamak için bekleyen bir rnoteliniz, en güzel yemeklerinizi sunmak için bir lokantanız varsa bu sanal tur uygulamasıyla onlara en iyi şekilde yardımcı olabilirsiniz. Sanal tura sadece bu mekânlarda değil galerilerden, sağlık merkezlerine, tatil köyünden, tarihi yerlere kadar pek çok mekânda başvurulmaktadır.

Sanal tur sayesinde pek çok kişi mekânınıza gelmeden 3 boyutlu ortamda 360 rnderece incelemelerde bulunabildiği gibi her tülü ayrıntıya zoom yaparak dikkat rnedebilir. Sizde görsel olarak hem internet ortamında hem de diğer yazınsal görsel öğelerde reklamınızı yapmak için 3Dmalatya.com girin ve 3 boyutlu sanal rnturunuzu mekânınıza gelip gerekli incelemeleri yapıp en kaliteli 360 derece tur nasıl oluşturulur izleyin ve görün. Daha sonra da çalışmaları internet ortamında yayınlayarak birinci kalite reklamınızı yapın mekânlarınıza gelen kişilerin sayısı artsın.

Php Rehber Scripti İstatistik
Türkiye'nin en büyük rehber sitesine hoş geldiniz. Sitemiz'de şuan'da 3 online ziyaretçi, 89 üye, 268 sektör ve toplam 12 firma bulunmaktadır. Sitemizi bugün 4 dün 13 toplam 152189 kişi ziyaret etmiştir.
Sosyal Medya'da Biz
Sitemiz'de bulunan tüm görsel materyallerin hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve çoğaltılamaz.